1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. Jutro (poniedziałek) o g. 16.30 będzie kolejne spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami. Na tym spotkaniu będzie próba generalna przed I Komunią św. Obecność wszystkich obowiązkowa. Zapraszamy.

3. Jutro o g. 19.00 kolejne spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich Radnych na to spotkanie serdecznie zapraszamy.

4. W środę rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Codziennie wieczorem zapraszamy do świątyni na nabożeństwa maryjne bezpośrednio po Mszy wieczornej o g. 18.00, a w niedzielę po Mszy o g. 17.00 Zachęcamy też do gromadzenia się na nabożeństwach majowych przy figurach i krzyżach przydrożnych. Intencja różańcowa na maj: „Za dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe naszej parafii".

5. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii.

6. W piątek przypada 3 dzień Maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. O g. 9.00 będzie Msza św. w int. Ojczyzny. W piątek też przypada I piątek miesiąca. Jest to szczególna okazja do spowiedzi już pół godziny przed Mszą św.

7. W przyszłą niedzielę o g. 9.00 będzie Msza św. w int. wszystkich strażaków.

8. W dniach od 29.07 – 4.08 nasza parafia organizuje – jak co roku w Chłapowie nad morzem -wczasorekolekcje dla dzieci i młodzieży naszego dekanatu. Koszt wyjazdu 400 zł. (można wpłacać ratalnie). Prosimy wcześniej się zapisywać gdyż w późniejszym terminie może zabraknąć wolnych miejsc.