1. Dzisiejsza „niedziela Dobrego Pasterza" jest światowym dniem modlitw o powołania, rozpoczynającym Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i do życia konsekrowanego. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

2. Taca z ubiegłej - II niedzieli z miesiąca jest tacą inwestycyjną przeznaczoną na potrzeby inwestycyjne w parafii. Taca ta wyniosła 2480 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

4. Jutro (poniedziałek) o g. 16.30 zapraszamy na spotkanie wszystkie dzieci pierwszokomunijne. Na tym spotkaniu dzieci będą mieć swoją próbną spowiedź.

6. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii,
natomiast w piątek o 19.00 zapraszamy młodzież na adorację Najświętszego Sakramentu.

7. Wznawiamy katechezę przedmałżeńską dla młodzieży. Osoby które jesienią ubiegłego roku uczęszczały na tę katechezę zapraszamy na kolejne spotkanie w piątek o 19.30.

10. W dniach od 29.07 – 4.08 nasza parafia organizuje – jak co roku w Chłapowie nad morzem -wczasorekolekcje dla dzieci i młodzieży naszego dekanatu. Koszt wyjazdu 400 zł. (można wpłacać ratalnie). Prosimy wcześniej się zapisywać gdyż w późniejszym terminie może zabraknąć wolnych miejsc.