1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. W poniedziałek, wtorek i w środę będziemy przeżywać dni modlitw o urodzaje z procesjami błagalnymi po Mszach wieczornych o błogosławieństwo w pracy i o urodzaje.

3. Jutro (poniedziałek) o g. 16.00 będzie kolejne spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami. Na tym spotkaniu będzie próba generalna przed I Komunią św. Obecność wszystkich obowiązkowa. Zapraszamy.

4. W środę będziemy przeżywać tzw. Jerycho Różańcowe, czyli całodzienną modlitwę różańcową w int. Ojczyzny. Kościół przez cały dzień będzie otwarty. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie.

5. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii.

6. W piątek o g. 19.00 adoracja dla młodzieży, a o g. 19.30 kolejna katecheza przedmałżeńska dla młodzieży.

7. W sobotę, o g. 15.00 będzie spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci pierwszokomunijnych naszej parafii oraz ich rodziców i krewnych.

8. W przyszłą niedzielę o g. 10.00 będziemy w naszym kościele parafialnym przeżywać uroczystą Mszę św. Pierwszokomunijną. Wszystkie ławki w prezbiterium i w nawie głównej na tej Mszy św. są zarezerwowane dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Proszę wszystkich aby to uwzględnić przy planowaniu swego uczestnictwa we Mszy św. w przyszłą niedzielę. W przyszłą niedzielę z racji II Niedzieli miesiąca będzie taca inwestycyjna.

9. W przyszły czwartek, 16 maja, w ramach tzw. „Białego Tygodnia", wyjeżdżamy trzema autokarami z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich opiekunami na Jasną Górę aby w tym ważnym dla dzieci okresie życia oddać się pod opiekę Matce Bożej.