1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”  oraz nasze dekanalne czasopismo: „Szukajmy Razem”. Zachęcam do nabywania i czytania.

2. W ubiegłą niedzielę była zbiórka do puszek na pomoc  dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy na ten cel 590 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Jest nowa dostawa darów Caritas. Osoby, które odbierały produkty spożywcze według listy z ubiegłego roku mogą zgłosić się do naszego parafialnego punktu Caritas we wtorek lub w środę od g. 10.00 do 12.00. Jest to ostatnia dostawa darów za 2012 r. Zapisy na nową listę na rok 2013 zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

4. W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy o g. 19.00 na Adorację Jezusa w Eucharystii.

5. W piątek o g. 19.00 zapraszamy młodzież oraz innych chętnych na Adorację Najśw. Sakramentu.

6. W sobotę o g. 10.00 będzie w kościele kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Wszyscy kandydaci na to spotkanie obowiązkowo przychodzą. Już informujemy, że sakramentu bierzmowania w tym roku udzieli naszej młodzieży biskup Ordynariusz Edward Janiak 17 czerwca o g. 17.00.

7. Taca w przyszłą niedzielę, z racji II Niedzieli miesiąca, będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary.

8. W wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”, a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale”, a po nich Msza św.  Zapraszam i zachęcam wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

9. Za tydzień - w poniedziałek 11 III o g. 19.00, odbędzie się pierwsze tegoroczne spotkanie Rady Parafialnej. Już teraz na to spotkanie wszystkich Radnych serdecznie zapraszam.