Normal 0 21

Ogłoszenia duszpasterskie XIII N. Zwykłej

28.06.09

Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Dziś ks. proboszcz wraz z grupą autokarową wrócą w nocy z pielgrzymami z Medziugorje. Pomódlmy się o szczęśliwy powrót pielgrzymów do domu.

Jutro będziemy obchodzić uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jutro o g. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00. Taca w tym dniu jest przeznaczona na tzw. Świętopietrze, czyli na konserwację grobu św. Piotra Ap. W Rzymie.

Jutro swoje imieniny obchodzi Paweł Królak, nasz kościelny. Pamiętajmy w modlitwie o naszym solenizancie.

W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00, zapraszamy na adorację Jezusa Eucharystycznego, a po niej na spotkanie formacyjne na plebani.

W czwartek, w Bazylice św. Józefa w Kaliszu – jak co miesiąc – będzie Msza św. w int. rodzin i obrony poczętego życia, transmitowana przez telewizję Trwam i Radio Maryja.

W tym tygodniu pierwszy piątek i I Sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej, już pół godz. przed Mszą św.

W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca od g. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy nam zgłosić chorych chcących regularnych, comiesięcznych odwiedzin.

Intencja różańca na lipiec – za ludzi pracy na roli.

Za tydzień, w przyszły poniedziałek wieczorem, będzie Msza św. dla wdów, wdowców i osób samotnych. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne wdów i wdowców chrześcijańskich

12 VII o g. 6.30 będzie wyjazd autokarowy na pielgrzymkę. Koło Przyjaciół Radia Maryja naszej parafii organizuje w dniu 12 lipca br. autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy przyjmują panie: Elżbieta Drobnik i Jadwiga Żubrowska. Koszt wyjazdu – 25 zł. od osoby. Zachęcamy.