Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli Zwykłej – 21.06.09 W ubiegłą niedzielę była zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum narodowej wdzięczności. Zebraliśmy na ten cel 1500 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Dziś ks. proboszcz z grupą 52 osób wyjechał na pielgrzymkę do Medziugorje. Pielgrzymi będą pamiętać o nas w modlitwie, a my pamiętajmy o nich. Zakończenie pielgrzymki w przyszłą niedzielę. Dziś w naszym dekanacie odpust parafialny ku czci Niepokalanego Serca NMP w Sobiesękach. W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy wieczorem o g. 19.00 na adorację Jezusa Eucharystycznego. Przedwczoraj o g. 8.00 była Msza św. dla wszystkich szkół naszej parafii na zakończenia roku szkolnego. Z racji rozpoczynających się wakacji: dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy miłego i owocnego odpoczynku. We wtorek obchodzimy „Dzień Ojca”. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich Ojcach, zwłaszcza że teraz, jak nigdy dotychczas, ojcostwo przeżywa wielki kryzys. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.