1. Dziś w nocy ksiądz proboszcz wróci z dziećmi i młodzieżą naszej parafii z wczasorekolekcji z nad morza. Prosimy o modlitwę o szczęśliwy powrót.

2. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. Dziś rozpoczyna się XVII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „Niesiemy Miłosierdzie drogami świata". Będziemy w tym tygodniu otaczać modlitewną troską wszystkich poruszających się po drogach: kierowców, motocyklistów, rowerzystów, pieszych i podróżujących. Swoją zaś wdzięczność Bogu za dotychczasowe szczęśliwe podróże możemy okazać nie tylko modlitwą ale i ofiarą pieniężną na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy. W Roku Miłosierdzia jest to także uczynek miłosierdzia wobec tych, którzy czynią miłosierdzie na misjach z pomocą pojazdów. Zbiórka na te pojazdy będzie w przyszłą niedzielę po Mszach św., a po Mszy wieczornej w przyszłą niedzielę odbędzie także poświęcenie pojazdów znajdujących się na parkingu przy kościele.
4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę z Grupą Różaną w dniach od 9 do 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej lub ks. Marcina. Szczegóły na plakacie.