1 . Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. W aktualnym numerze jest artykuł o naszej świątyni parafialnej, o personalnych zmianach wśród kapłanów diecezji kaliskiej oraz o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2 . Jutro – 11 lipca, o g. 5.30 wyjeżdżamy dwoma autokarami z dziećmi i młodzieżą naszej parafii na wczasorekolekcje nad morze (Msza św. i wyjazd). Wszystkich prosimy o modlitwę o dobre – jak co roku - przeżycie przez nas tych wczasorekolekcji.

3 . W środę przez cały dzień, od rannej do wieczornej Mszy św. będziemy w naszym kościele przeżywać „Jerycho Maryjne". Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W środę, po Mszy wieczornej, z racji 13 dnia miesiąca, będzie modlitewna procesja fatimska z Figurą Matki Bożej. Wszystkich czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszamy.

4 . W piątek 15 lipca o godz. 19:00 odbędzie się kolejna Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. W czasie mszy świętej zostanie poświęcony obraz św. Charbela.

5 . Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę z Grupą Różaną w dniach od 9 do 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej lub ks. Marcina. Szczegóły na plakacie.

6 . Osoby niepełnoletnie, które udają się na Światowe Dni Młodzieży prosimy o dostarczenie do 15 lipca zgody na wyjazd od rodziców lub opiekunów prawnych.