1. Wszystkim, którzy złożyli dar serca dla dzieci z rodzin ubogich składamy serdeczne „Bóg zapłać". Siostrom „Obliczankom" dziękujemy za rozprowadzenie paczek mikołajkowych złożonych pod drzewkiem życia i miłości. Panu burmistrzowi oraz szkołom i organizacjom dziękujemy za spotkania wigilijno-opłatkowe. Za przygotowanie „Szopki bożonarodzeniowej" dziękujemy bardzo ks. Rafałowi, młodzieży, ministrantom i panu kościelnemu. Orkiestrze gminnej dziękujemy za koncert kolęd, wykonany jak co roku przed „Pasterką", a chórowi parafialnemu za śpiew podczas „Pasterki". Państwu Lindnerom z Gzikowa za dorodne, jak co roku, iglaki świąteczne do kościoła, a Panu janowi Kołodziejczakowi z Kwaskowa za naprawę podłogi na chórze w kościele.

2.W środę będzie zakończenie roku 2014. Wieczorem o g. 18.00 będzie Msza dziękczynno-błagalna, a po niej nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem. Wszystkich parafian na tę Mszę św. serdecznie zapraszamy.

3.W czwartek „Nowy Rok" – porządek Mszy św. jak w niedzielę.

4.W czasie trwania kolędy nie będzie w czwartki wieczorem adoracji eucharystycznej.

5.W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Szczególna okazja do spowiedzi. Po Mszy wieczornej o g. 18.00 w sobotę będzie Różaniec fatimski. Intencja Różańca na styczeń: „O pokój na świecie".

6.Przeżywamy w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną „kolędą". Panów sołtysów prosimy, jak co roku, o zorganizowanie pojazdów na g. 9.00. Wszystkie ofiary pieniężne jakie w czasie tegorocznej „kolędy" zechcecie ofiarować będą przeznaczone na sfinansowanie ogrodzenia przed plebanią, które kosztowało ok. 50.000 zł. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiary.

7.A teraz porządek kolędowania w tym tygodniu:

Poniedziałek od g. 9.00–Gzików (2 ks.) oraz Kołdów (1 ks.)

Wtorek od g. 9.00 – Kwasków (2 ks.) oraz Żelisław Pietrasy (1 ks.)

Środa od g. 9.00-Bukowina (3 ks.).

Sobota od g. 9.00 – Zawady (2 ks.) oraz Woleń (1 ks.)

8.Przypominamy, że w styczniu z racji „kolędy" Msze św. wieczorne będą tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś czynna codziennie rano w godz. 8.00-8.30. Nadal też w zakrystii bądź w kancelarii można nabywać kalendarze diecezjalne na przyszły rok po 5 zł. Zachęcamy.