Taca z ubiegłej II Niedzieli miesiąca przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w parafii wyniosła. 2690 zł., a zbiórka do puszek na Caritas 310 zł. Bóg zapłać za złożone na te cele ofiary.

2.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania

3.W czwartek, jak co tydzień zapraszamy o g. 19.00 na godzinną adorację Jezusa w Eucharystii.

4.W sobotę (23.06) przeżywamy „Dzień Ojca”. Pamiętajmy również w modlitwie o naszych ojcach.

6.Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę dnia 8 lipca br. Koszt wyjazdu 30 zł. Zbiórka przy kościele św. Anny o g. 6.00. Zapisy przyjmują: Jadwiga Żubrowska i Elżbieta Drobnik.

7.W dniach od 30 lipca do 4 sierpnia organizujemy wczasorekolekcje nad morzem dla dzieci i młodzieży naszej parafii. Zainteresowani tymi wczasorekolekcjami niech się zgłaszają do ks. proboszcza.

8.Nadal przypominam, że w najbliższym czasie planujemy zainstalować oświetlenie zewnętrzne wieży naszego kościoła. Koszt tego przedsięwzięcia wyniesie 6.000 zł. Szukamy kolejnych sponsorów. Zainteresowanych tym wsparciem prosimy o szybki kontakt z ks. proboszczem.