1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna" oraz album o trzech ostatnich papieżach i z ich nauczaniem na temat rodziny. W „Opiekunie" między innymi wywiad z twórcą nowej Telewizji Internetowej w naszej Diecezji. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania.

2. Od jutra do przyszłego poniedziałku przeżywać będziemy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji jedności chrześcijan.

3. Członków wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy w środę na comiesięczne spotkanie formacyjne. Najpierw będzie Msza św. o g. 18.00, a następnie spotkanie na sali parafialnej.

4. Z racji przypadającego w tym tygodniu dnia babci i dziadka, wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, niech Pan Bóg obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami. Z tej okazji w piątek 22 stycznia o godz. 18:00 w czasie Mszy świętej będziemy w tej intencji modlić się za wstawiennictwem św. Anny, naszej patronki i babci pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich dziadków i wnuków na wspólną modlitwę. Będziemy również polecać zmarłych dziadków i bacie.

5. W piątek 29 stycznia o godz. 19:00 zostaną wznowione spotkania dla młodzieży. Prosimy by tego dnia była obecna młodzież udająca się w lipcu do Krakowa, na spotkaniu będzie można wpłacić drugą ratę na wyjazd w wysokości 100zł. W czasie trwania kolędy próby zespołu Mocni Głosem są tylko w niedzielę o godz. 10:00.
6. Przeżywamy w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną „kolędą". Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek od g. 9.00 – Zawady (2 ks.)
Wtorek od g. 9.00 – Żelisław n/drogą (2 ks.)
Środa od g. 15.00 – Borysławice Osiedle (3 ks.)
Czwartek od g. 15.00 – ul. Pułaskiego (2 ks.)
Piątek od g. 15.00 – Pl. Niepodległości po str. Sióstr (2 ks.) oraz ul. Przemysłowa „2" (1 ks.)
Sobota od g. 9.00 – Chrzanowice za rzeką i Wilczkowice (1 ks.) oraz Wójcice (2 ks.)

7. Przypominamy, że w styczniu z racji „kolędy" Msze św. wieczorne będą tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś będzie czynna codziennie rano w godz. 8.00-8.30.

8. Na stolikach pod chórem i w kruchcie wyłożone jest archiwalne czasopismo „Szukajmy Razem" poświęcone tematyce małżeńskiej. Można brać gratis!