1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie świąt wielkanocnych. - Siostrom „Obliczankom" za ustrojenie kaplicy przechowania Najświętszego Sakramentu (tzw. Ciemnicy). - Księżom wikariuszom za przygotowanie i ustrojenie wraz z młodzieżą „Grobu Pańskiego" oraz za opiekę nad ministrantami i przygotowanie ich do poprawnego uczestnictwa w liturgii Triduum Paschalnego.
- Panu Organiście i Chórowi za uroczystą „oprawę muzyczną" w czasie Triduum Paschalnego. Panu Kościelnemu i jego mamie za posprzątanie kościoła na czas Triduum Paschalnego. Wspólnocie młodzieżowej za prowadzenie godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek - Dzieciom z Krucjaty Eucharystycznej za adorowanie Pana Jezusa w Wielki Piątek. - Jednostkom OSP z terenu Błaszek i Zawad za trzymanie tzw. warty przy „Grobie Pańskim" w Wielką Sobotę i za czynny udział w nocnej procesji rezurekcyjnej. - Ministrantom naszej parafii za służbę liturgiczną i adorowanie Pana Jezusa w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę. -Wszystkim osobom, które podczas liturgii wielkiego Tygodnia pełnili funkcję lektorów czytających Słowo Boże i kantorów śpiewających psalmy. - Orkiestrze błaszkowskiej za ich „muzyczny udział" w procesji rezurekcyjnej.
-Pocztom sztandarowym.
-Państwu Lindnerom z Gzikowa za dorodne iglaki do Grobu Pańskiego.
- Wreszcie wszystkim osobom, nie wymienionym z nazwy, które w jakikolwiek sposób pomogły nam wszystkim przeżywać świadomie, godnie i owocnie tegoroczne święta wielkanocne.

2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcam do nabywania i czytania.

3. Jutro drugi dzień w Oktawie świąt wielkanocnych, tzw. wielkanocny poniedziałek. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Serdecznie wszystkich zapraszamy i w tym dniu do uczestnictwa w liturgii wielkanocnej.

4. W środę będziemy przeżywać Jerycho Maryjne, czyli całodzienną modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy!

5. W środę o g. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich Radnych serdecznie zapraszam.

6. W czwartek, jak co tydzień, o g. 19.00 zapraszam do kościoła na adorację Jezusa w Eucharystii.

7. W najbliższy piątek nie ma postu, gdyż jest to kolejny dzień w Oktawie Wielkanocnej, a w Oktawie każdy dzień jest przeżywany jak uroczystość, która znosi post.

8.Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Świnic Warckich w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Wyjazd o g. 8.00. Koszt wyjazdu ok. 30 zł.. Zapisy przyjmują Teresa Szczepańska z Kokoszek i Elżbieta Drobnik z Domaniewa.

9.W dniach od 6 do 13 czerwca br. organizujemy autokarową pielgrzymkę do rożnych miejsc Chorwacji, w tym do Medziugorje. Jest jeszcze ok. 20 miejsc wolnych. Bliższe informacje w gablocie parafialnej oraz w biurze parafialnym. Zapisy najlepiej w przeciągu dwóch najbliższych tygodni. Zachęcamy!