1.Dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na KUL. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli oraz gazetę: „CHIT". poświęconą światowym dniom młodzieży w Krakowie w 2016 r. Koszt „Opiekuna" 1,50 zł., a „CHITU" – 1 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3.Dziś o g. 18.00 będzie w naszej parafii kolejna katecheza przedmałżeńska dla przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

4.Członków wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy w środę na Mszę św. o g. 18.00 i na spotkanie po Mszy św.

5.W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego,

6.Przypominamy, że Caritas polska organizuje program pt.: „Tornister pełen uśmiechu", który pomoże dzieciom z biedniejszych rodzin radośnie rozpocząć rok szkolny. W ramach tej akcji, która potrwa do 30 września, Caritas prowadzi zbiórkę przyborów szkolnych, które potem trafią do najbardziej potrzebujących uczniów. Przybory szkolne, zeszyty, plecaki itp. można przynosić do kancelarii parafialnej. Zachęcamy.

7.Na stoliku, pod chórem, są wyłożone listy poparcia dla zmiany ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Prosimy i zachęcamy osoby pełnoletnie do wpisywania się wraz z PESELEM.

8.Mamy już zainstalowany nowy system multimedialny w naszym kościele. System ten będzie stosowany głównie do wyświetlania na ekranie pieśni liturgicznych oraz innych materiałów, które mogą być pomocne wiernym w lepszym przeżyciu i uczestnictwie we Mszy św. i nabożeństwach. W zestawie systemu są: Projektor, ekran projekcyjny zwijany elektrycznie oraz stanowisko sterowania umiejscowione na chórze. Całość kosztowała ponad 7.000 zł. Dziękujemy ofiarodawcom za złożone na ten cel ofiary, a Panu Organiście za zakupienie i zainstalowanie systemu. Zachęcamy teraz wszystkich wiernych do korzystania z tego systemu i do o aktywnego włączania się w o śpiew liturgiczny.