1. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. odbyła się zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy na ten cel 850 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli, w którym znajdują się artykuły przygotowujące nas do kanonizacji Jana Pawła II. Zachęcam do nabywania i czytania.

3. Od 24 do 26 marca (poniedziałek – środa) będą w naszej parafii rekolekcje szkolne dla gimnazjalistów i licealistów. Rekolekcje te będzie prowadził ks. Artur Godnarski ze Wspólnotą „Tymoteusz" z diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji tych rekolekcji, a młodzież zachęcamy do gorliwego uczestnictwach w rekolekcjach.

4. Członków wspólnoty Apostolstwa pomocy duszom czyśćcowym zapraszamy w najbliższą środę na Mszę św. wieczorną o g. 18.00 oraz na spotkanie po Mszy św.

5. W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy o g. 19.00 na Adorację Jezusa w Eucharystii, a w piątek o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna dla młodzieży. Zapraszamy!

6. Za tydzień - w poniedziałek 31 III o g. 19.00, odbędzie się kolejne spotkanie Rady Parafialnej. Już teraz na to spotkanie wszystkich Radnych serdecznie zapraszam.

7. W wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej", a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale", a po nich Msza św. Zapraszam i zachęcam wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

8. Pod chórem znajdują się listy poparcia wniosku o przeprowadzenie referendum w obronie polskiej ziemi i zachowania dotychczasowej formy funkcjonowania Lasów Państwowych. Prosimy o wpisywanie się razem z PESELEM. Zachęcamy też do wzięcia ze sobą skarbonek wielkopostnych, w które składamy jałmużnę wielkopostną przeznaczoną na wsparcie biednych osób. Skarbonki te prosimy przynieść na liturgię w Wielki Czwartek.

9. Nadal trwa remont kapitalny naszych organów kościelnych. W minionym tygodniu pojawił się kolejny sponsor z ul. Ogrodowej w Błaszkach, który złożył ofiarę 2.000 zł. na ten remont. Składamy serdeczne Bóg zapłać!