1. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy tzw. „Dzień Papieski". Po Mszach św. była przeprowadzona zbiórka do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny". Zebraliśmy na ten cel 1300 zł. Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście na ten cel.

2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. Dziś rozpoczyna się w Kościele Tydzień Misyjny. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na potrzeby ewangelizacji i rozwoju młodych Kościołów w krajach misyjnych. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

4. Przeżywamy miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00 a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej.

5. Jutro (poniedziałek) – 21 X, o g. 19.30 zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej wszystkich Radnych parafialnych.

6. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.00 na adorację eucharystyczną zapraszamy młodzież.

7. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.