1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcamy do nabywania i czytania. Dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na KUL. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać w całym naszym kraju „Tydzień wychowania". Zachęcamy uczniów, nauczycieli i rodziców do wspólnej refleksji i modlitwy podczas codziennych Mszy św. wieczornych w tym tygodniu.

3. Mamy kolejną dostawę darów z Caritasu. Osoby uprawnione do otrzymania tych darów niech się zgłaszają po ich odbiór we wtorek lub w środę w godz. od 10.00 do 12.00 w naszym parafialnym punkcie Caritas.

4. We wtorek o g. 18.30 odbędzie się na plebanii spotkanie katechetów naszej parafii. Zapraszamy.

5. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

6. W piątek o g. 19.00 będzie adoracja Jezusa Eucharystycznego dla młodzieży. Zapraszamy!

7. W sobotę (21 września) organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy przyjmują panie: Drobnik Elżbieta i Szczepańska Teresa.

8. W przyszłą niedzielę o g. 18.00 będzie w naszej parafii kolejna katecheza przedmałżeńska dla tych, którzy w najbliższym czasie chcą zawrzeć sakrament małżeństwa.