Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcam do nabywania i czytania.

Z racji przeżywanego 2 lutego Światowego Dnia Życia Konsekrowanego, dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na Klasztory klauzurowe naszej Diecezji. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel.

Dziś po Mszy południowej o g. 12.00 będzie spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami. Dzieci otrzymają nowe świece.

W czwartek o 19.00 zapraszam, jak co tydzień, na Adorację Jezusa w Eucharystii. Po Adoracji będzie na plebanii Liturgia Słowa dla wspólnoty neokatechumenalnej.

W piątek o g. 19.00 kolejne, comiesięczne spotkanie młodzieży  ponadgimnazjalnej przygotowującej się do przyjęcia w tym roku sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, będzie tzw. taca inwestycyjna przeznaczona na potrzeby remontowe w parafii. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć  na ten cel.