1. W minionym tygodniu Wspólnota Żywego Różańca z Brończyna ofiarowała 500 zł. na rzecz renowacji wnętrza naszej świątyni. Serdecznie dziękujemy. W sumie na dzień 29 czerwca 2024 r. na rzecz renowacji wnętrza naszej świątyni dysponujemy kwotą 28.580 zł.  Dziś odbędzie się kolejna comiesięczna kwesta Radnych naszej Parafii na ten cel. Dziękując za dotychczasowe datki pieniężne nadal prosimy wszystkich  o zrozumienie i wsparcie.                      W tym celu podajemy również numer konta parafialnego, na które można wpłacać dobrowolne środki na wspomniany cel (BS w Błaszkach:  80 9245 0002 0003 4845 2000 0010).

2. W najbliższy czwartek nie będzie już wieczornej Adoracji eucharystycznej. Będzie ona wznowiona po wakacjach!

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa rozpocznie się od g. 17.00.

4. W sobotę racji I soboty miesiąca o g. 18.00, jak co miesiąc, będzie Msza św. połączona z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Na to nabożeństwo zapraszamy szczególnie wspólnotę Róż Różańcowych przypominając, że w tym właśnie dniu jest w naszej parafii comiesięczna wymiana tajemnic różańcowych. Intencja Różańca na lipiec: „Za rolników naszej parafii”.

5. Już informujemy, że 28 lipca (niedziela) będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci św. Anny,  a w niedzielę 18 sierpnia odpust ku czci św. Rocha. W tym dniu też będą w naszej parafii dożynki parafialne. Będziemy uroczyście dziękować Bogu za tegoroczne plony ziemi, przez które Bóg podtrzymuje nasze życie. Prosimy aby wieniec dożynkowy na tę uroczystość przygotowali w tym roku mieszkańcy sołectwa Wójcice.

6. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”.  Zachęcamy do nabywania i lektury.

7. Informujemy, że w Kancelarii parafialnej można się już zapisywać na Pieszą Pielgrzymkę z Grupą Różaną na Jasną Górę. Zapisy w godzinach urzędowania Kancelarii.

8. Zapraszamy nadal do solidarnej i wytrwałej  modlitwy w int. naszej Ojczyzny oraz  o pokój na świecie.