1. Dziś obchodzimy  „Dzień Ojca”. Składamy wszystkim ojcom najlepsze życzenia. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich ojców,    a zwłaszcza za swoich ojców, zarówno żywych jak i zmarłych. 

  2. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy na cotygodniową Adorację  eucharystyczną ! 

  3. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą w tym dniu o g. 7.00  i g. 18.00. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na konserwację grobu św. Piotra Ap.  w Rzymie. Składamy życzenia  naszemu p. „kościelnemu” Pawłowi i wszystkim solenizantom tego dnia.

  4. Informujemy, że w dniach 9-13 sierpnia 2024 r. na szlak pielgrzymi na Jasną Górę wyruszy grupa Różana z naszej Parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższą sobotę,   29 czerwca o g. 19.30. Można zapisywać się w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Serdecznie zapraszamy do pielgrzymowania z grupą Różaną.

  5. Z racji rozpoczętych już wakacji: dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy miłego i owocnego odpoczynku. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach przypominamy o chrześcijańskim obowiązku   i przywileju uczestniczenia we Mszy św. w każdą niedzielę.

  6. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. W numerze polecamy artykuły o ojcach z racji szczególnego ich dnia, o walce wokół lekcji religii w szkole, o ścieraniu się różnych opcji politycznych i wizji przyszłości naszego kontynentu po ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego i o modlitwie do św. Józefa o obronę chrześcijańskich korzeni i wartości w Europie. Zachęcamy do nabywania i czytania. 

  7. Zapraszamy nadal do solidarnej i wytrwałej  modlitwy w int. naszej Ojczyzny oraz  o pokój na świecie.