1. Tydzień temu przeprowadzona była zbiórka do puszek na wsparcie budujących się kościołów w naszej diecezji. Zebraliśmy na ten cel 850 zł.  Bóg zapłać za Wasze wsparcie.

  2. Dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na uczelnie katolickie w Polsce. Prosimy wszystkich  o zrozumienie i wsparcie.  

  3. W najbliższy czwartek - 13 czerwca o g. 18.00, będziemy gościć w Błaszkach Biskupa Damiana Bryla, który udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Wszystkie ławki w nawie głównej kościoła będą w tym czasie zarezerwowane dla młodzieży bierzmowanej oraz ich świadków. Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o g. 12.00 i na spotkanie po tej Mszy. Młodzież, która chce godnie przyjąć sakrament bierzmowania powinna się najpierw dobrze wyspowiadać. Dla tych, którzy nie wyspowiadali się w miniony piątek będzie jeszcze możliwość spowiedzi w najbliższy wtorek od g. 18.00 do g. 19.00. Zapraszamy. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji naszej młodzieży, zwłaszcza tej, która aktualnie przygotowuje się do przyjęcia Bierzmowania.

  4. W czwartek ze względu na Bierzmowanie nie będzie cotygodniowej wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Prosimy o wyrozumiałość.

  5. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. W numerze polecamy artykuły o Najświętszym Sercu Pana Jezusa oraz relację z uroczystości święceń kapłańskich w naszej diecezji. Można też nabyć książeczkę z serii „Wiara i Film” zawierającą artykuły umacniające wiarę oraz niezwykły film DVD  pt. „Największy z cudów”.  Cena kompletu   5 zł lub dobrowolna ofiara. Zachęcamy do nabywania.

  6. Zapraszamy nadal do solidarnej i wytrwałej  modlitwy w int. naszej Ojczyzny oraz o pokój na świecie.