1. W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka na pomoc poszkodowanym w niedawnym trzęsieniu ziemi we Włoszech. Zebraliśmy na ten cel 1020 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś po Mszach św. , jak co miesiąc, będzie przeprowadzona przez Radnych Parafialnych zbiórka do puszek, na rzecz tynkowania naszego kościoła. Będą także rozdawane stosowne „cegiełki" dla ofiarodawców.

2. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". W numerze m.in. o św. Matce Teresie z Kalkuty, o zakazie handlu w niedzielę i o wielkiej pokucie za wszystkie grzechy Polski. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. Dziś o g. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejna katecheza przedmałżeńska.

4. Zachęcamy chętne osoby do śpiewania i grania z ks. Marcinem. Kółko gitarowe ma swoje spotkanie w środę o godz. 16:00. Natomiast próba zespołu Mocni Głosem w środę o godz. 17:00.

5. Członków wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy w środę na comiesięczne spotkanie formacyjne. Najpierw będzie Msza św. o g. 18.00, a następnie spotkanie na sali parafialnej.

6. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

7. W piątek 30 września odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe Grupy Różanej. O godz. 19:30 zapraszamy pielgrzymów na Msze świętą, a po niej na spotkanie do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

8. W sobotę rozpoczyna się miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00 a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej.

9. W sobotę będzie pierwsza sobota miesiąca. Od g. 9.00 będą odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować. W sobotę różaniec będzie tylko po Mszy św. wieczornej. Intencja różańca na październik: w int. młodzieży naszej parafii.

10. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o g. 12.00 i na swoje kolejne spotkanie bezpośrednio po tej Mszy św. wszystkie dzieci klas III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do I Komunii św. wraz z rodzicami. Na tym spotkaniu dzieci otrzymają różańce.

11. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.