1.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli oraz album o trzech ostatnich papieżach i z ich nauczaniem na temat rodziny. W „Opiekunie" między innymi wywiad z twórcą nowej Telewizji Internetowej w naszej Diecezji. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania.

2.Próba zespołu Mocni Głosem wyjątkowo we wtorek o godz. 16:30, Kółko Gitarowe we wtorek o godz. 15:30. W piątek o godz. 19:00 zostaną również wznowione spotkania dla młodzieży. Prosimy by tego dnia była obecna młodzież udająca się w lipcu do Krakowa, na spotkaniu będzie można wpłacić drugą ratę na wyjazd w wysokości 100zł.

3.W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o g. 12.00 i na spotkanie bezpośrednio po Mszy św. wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Na spotkaniu tym będą rozdawane świece pierwszokomunijne.

4.W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła.
5.Przeżywamy jeszcze w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną „kolędą". Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek od g. 9.00 – Kokoszki (2 ks.), a od g. 15.00 ul. Młyńska i „Domki Pietruchy" (1 ks.)
Wtorek od g. 9.00 – Żelisław za młynem (1 ks.) oraz Chrzanowice od str. cmentarza (1 ks.)
Środa od g. 15.00 – Pl. Niepodległości po stronie Apteki – (1 ks.)
Czwartek od g. 15.00 – ul. Sieradzka (3 ks.)
Piątek od g. 15.00 – ul. Spacerowa i Projektowana (1 ks.)
Sobota od g. 9.00 – Brzozowiec (2 ks.)
W tym tygodniu zakończy się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Jeżeli ktoś z jakichkolwiek powodów nie miał w tym roku „kolędy", a chciałby z niej skorzystać to prosimy to w najbliższych dniach zgłosić w kancelarii parafialnej.
6.Przypominamy, że w styczniu z racji „kolędy" Msze św. wieczorne będą tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś będzie czynna codziennie rano w godz. 8.00-8.30.

7.Na stolikach pod chórem i w kruchcie wyłożone jest archiwalne czasopismo „Szukajmy Razem" poświęcone tym razem tematowi wychowania. Można brać gratis!