1 W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na KUL. Zebraliśmy na ten cel 400 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2 Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". W numerze między innymi artykuły o potędze Modlitwy Różańcowej oraz o różnicy między edukacją seksualną a wychowaniem. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3 Dziś o g. 18.00 będzie w naszej parafii kolejna katecheza przedmałżeńska.

4 We wtorek będziemy obchodzić święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Swoje imieniny w tym dniu obchodzi ks. wikariusz Rafał Hącia i Siostra Rafaela. Składamy najlepsze życzenia naszym solenizantom i prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji.

5 Próba zespołu młodzieżowego w środę o godz. 16:30. Zapraszamy chętne osoby do śpiewania i grania.

6 W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

7 W czwartek rozpoczyna się miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00 a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej.

8 W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed każdą Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o g. 16.30, a po niej będzie modlitwa różańcowa. O godz. 19:00 zapraszamy na czuwanie modlitewne wszystkich, szczególnie młodzież. Czuwanie poprowadzi ks. Paweł Gomółka z młodzieżą z Mikstatu.

9 W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Od g. 9.00 będą odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować. W sobotę różaniec będzie tylko po Mszy św. wieczornej. Intencja różańca na październik: w int. młodzieży naszej parafii.

10 Dziś po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, będą przeprowadzać na zewnątrz kościoła zbiórkę pieniężną na rzecz planowanej renowacji (tynkowania) naszego kościoła parafialnego. Bóg zapłać za złożone ofiary. O wysokości zbiórki poinformujemy w przyszłą niedzielę. Zbiórka ta będzie odbywać się co miesiąc - w ostatnią niedzielę danego miesiąca.

11 Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.

12 Na terenie naszej parafii, w Domaniewie od kilku już lat funkcjonuje Caritasowski „Dom Bartymeusza". Dom ten jest miejscem zamieszkania i pracy dla mężczyzn, którzy są bezdomni, którzy nie mają pracy, którzy wychodzą z uzależnienia alkoholowego. Celem Domu Bartymeusza jest na pierwszym miejscu zapewnienie w/w osobom schronienia i wyżywienia. Wspólnota hoduje zwierzęta na własne utrzymanie. Dlatego w imieniu kierownika Domu Bartymeusza w Domaniewie, ks. Aleksandra Nawrockiego prosimy sołtysów z naszej parafii o zorganizowanie w swoich sołectwach zbiórki paszy (zboża) dla zwierząt i dostarczenie jej do Domu Caritas w Domaniewie. Bóg zapłać!