1. Wczoraj (sobota) po południu wrócili autokarem z Jasnej Góry błaszkowscy pielgrzymi, którzy od ubiegłej niedzieli, pod duchowym kierownictwem naszego wikariusza, ks. Marcina Szymczaka, brali udział w szóstej pieszej pielgrzymce błaszkowskiej na Jasną Górę. Bogu niech będą dzięki za dar tej pielgrzymki, a pielgrzymom dzięki za trud pielgrzymowania i za dar modlitwy.

2. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Jest w nim między innymi artykuł o błaszkowskich wczasorekolekcjach nad morzem i wiele innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. Dziś przeżywamy w naszej parafii odpust ku czci św. Rocha. Na Mszy św. o g. 12.00 przeżywać będziemy dożynki parafialne, czyli dziękczynienie Bogu za tegoroczne plony ziemi. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Domaniewa za zorganizowanie wieńca i darów dożynkowych. Bóg zapłać! Prosimy też aby przedstawiciele tej miejscowości pojechali z tym wieńcem 6 września na g. 11.00 do Sanktuarium św. Idziego w Mikorzynie k. Ostrzeszowa, i tam wzięli udział w dożynkach diecezjalnych.