1. Dziś nadal rozprowadzamy nowy numer „Okna wiary", który kosztuje 10 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania.
2. Taca dzisiejsza z racji II Niedzieli miesiąca jest tacą inwestycyjną. Bóg zapłać za Wasze ofiary. Przy tej okazji informujemy, że w minionym tygodniu rozpoczęły się remonty wnętrza kaplicy cmentarnej.

3. Jutro (poniedziałek) po Mszy wieczornej, z racji 13 dnia miesiąca, będzie modlitewna procesja fatimska z Figurą Matki Bożej. Wszystkich czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszamy.
4. Przypominamy, że trwa w naszej parafii Nawiedzenie Rodzin przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Aktualnie Obraz znajduje się na ul. Pułaskiego. W najbliższą środę o. g. 18.00 zapraszamy do kościoła na Mszę św. dziękczynną wszystkich mieszkańców ul. Pułaskiego, którzy gościli w ostatnim czasie Obraz Matki Bożej.

5. W dniach od 27.07 – 2.08 nasza parafia organizuje – jak co roku w Chłapowie nad morzem-wczasorekolekcje dla dzieci i młodzieży naszego dekanatu. Można się jeszcze zapisywać. W przyszłą niedzielę w naszym kościele o g. 18.00 będzie spotkanie organizacyjne przed tym wyjazdem. Wszystkich już zapisanych czy chcących się jeszcze zapisać na ten wyjazd oraz ich rodziców na to spotkanie zapraszamy.

6. W dniach od 9 do 15 sierpnia odbędzie się VI Piesza Pielgrzymka z Błaszek na Jasną Górę. Osoby zainteresowane tegorocznym pielgrzymowaniem proszone są o szybki kontakt z naszym nowym wikariuszem księdzem Marcinem Szymczakiem.