1.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcam do nabywania i czytania.

2.W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy o g. 19.00 na Adorację Jezusa w Eucharystii, a w piątek o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna dla młodzieży. Zapraszamy!

3.W wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej", a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale", a po nich Msza św. Zapraszam i zachęcam wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

4.Przypominamy, że trwa w naszej parafii Nawiedzenie Rodzin przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Aktualnie Obraz znajduje się na ul. Ogrodowej i Marszałka. W najbliższy piątek o. g. 17.00 zapraszamy do kościoła na Mszę św. dziękczynną wszystkich mieszkańców ul. Sieradzkiej, Ogrodowej i Marszałka, którzy gościli w ostatnim czasie Obraz Matki Bożej, a przedstawicieli Pl. Niepodległości prosimy o przejęcie tego Obrazu na tej Mszy św.

5.W sobotę o g. 10.00 zapraszamy na zbiórkę wszystkich kandydatów na ministrantów.

6.W przyszłą niedzielę – 1 marca, będziemy w Polsce obchodzić, po raz kolejny, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych". Dlatego w przyszłą niedzielę o g. 17.00 będzie w naszym kościele parafialnym zamówiona przez władze naszej Gminy Msza św. w int. „Żołnierzy Wyklętych" i wszystkich ofiar systemu komunistycznego. Po Mszy św. zaś będzie demonstracja patriotyczna, czyli przemarsz w zadumie i milczeniu oraz złożenie kwiatów i zniczy pod pomnik ofiar katyńskich i smoleńskich oraz pod pomnik „Bohaterom tej ziemi". Zapraszamy do udziału we Mszy św. a następnie w patriotycznym marszu.

7.W przyszłą niedzielę – jak co roku – będzie po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel.

8.W przyszły poniedziałek (2 marca) zapraszamy na pierwsze tegoroczne spotkanie wszystkich Radnych Parafialnych.

9.Po raz kolejny przypominamy i prosimy o zachowywanie porządku na naszym parafialnym cmentarzu. Prosimy aby śmieci nie wyrzucać za płot czy w inne miejsce tylko składać je w znajdujących się na cmentarzu plastikowych kontenerach, a szkło wrzucać do blaszanych beczek albo koło nich. Dziękujemy wszystkim dbającym o porządek.

10.W imieniu Caritas diecezji Kaliskiej prosimy aby 1% swojego podatku w rocznym zeznaniu podatkowym przekazać na Caritas Diecezji kaliskiej, na rzecz zakupu sprzętu medycznego. W gablocie znajduje się stosowny plakat, a na stoliku pod chórem są pomocne wnioski wypełnienia rocznego rozliczenia.