1.Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania.

2.W środę, jak co miesiąc, zapraszamy na wieczorną Mszę św. oraz na spotkanie formacyjne po Mszy św. wszystkich członków „Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym".

3.Z racji przeżywanego 2 lutego Światowego Dnia Życia Konsekrowanego, za tydzień po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe naszej Diecezji; między innymi na wsparcie Sióstr Kamedułek w Złoczewie. Bóg zapłać za ofiary, które zechcecie złożyć na ten cel.

4.Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek (26.01) od g. 9.00 – Wójcice (J i P), a od g. 15.00 – Pl. Niepodległości po str. Apteki (od kamienicy) (R)

Wtorek (27.01) od g. 15.00 – ul. Sieradzka (3 ks.)

Środa (28.01) od g. 15.00 – ul. Pułaskiego (J i P)

Czwartek (29.01) od g. 15.00 – ul. Kaliska od str. kościoła (R i P)

Sobota (31.01) od g. 9.00 – Żelisław n/drogą (J i R)

5.Przypominamy, że w styczniu z racji „kolędy" Msze św. wieczorne są tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś czynna codziennie rano w godz. 8.00-8.30.

6.Informujemy, że osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy żywnościowej Caritas, a nie korzystały z tej pomocy w minionym roku w GMOPS proszone są o kontakt z GMOPSEM w celu uzyskania zaświadczenia kwalifikującego do pobrania tych produktów. Zaświadczenia te można następnie składać w ciągu najbliższych dwóch tygodni w kancelarii parafialnej.