1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Dużo ciekawych artykułów. Zachęcamy bardzo do nabywania i czytania. Przypominamy, że 1 egz. „Opiekuna" kosztuje 2 zł.

2. Od dziś także rozprowadzamy pierwszy numer kwartalnika opiekuna „OKNO WIARY". Pismo to chce pogłębiać niektóre tematy istotne dla życia Kościoła i Ojczyzny nie odchodząc jednakże od prostej i zrozumiałej formy przekazu. Pismo liczyć będzie ok. 140 stron w formacie książkowym. Koszt tego pisma to 10 zł. na kwartał.
Ufamy, że znajdą się w naszej parafii ludzie chętni do lektury na temat wiary, rodziny, Kościoła i historii. Dodatkową zachętą może być możliwość wygrania pielgrzymki do Ziemi Świętej. W pierwszym numerze przeczytać możemy między innymi relacje z Synodu Biskupów obradującego w ubiegłym roku w Rzymie na temat rodziny, o zagrożeniach ideologii gender, o deptaniu diabła, o Piłsudskim, Sienkiewiczu czy o Ukrainie. Zachęcamy więc do nabywania nowego pisma w zakrystii lub u ministrantów.

3. Od dziś do przyszłej niedzieli przeżywać będziemy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji jedności chrześcijan.

4. W środę obchodzić będziemy dzień babci, a w czwartek dzień dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach i dziadkach.

5. Przeżywamy w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną „kolędą". Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek (19.01) od g. 9.00 – Lubanów (2 ks.), a od g. 15.00 – ul. Przemysłowa „3" (1 ks.)
Wtorek (20.01) od g. 15.00 – ul. Kościuszki (2 ks.) oraz Pl. Niepodległości – bloki (1 ks.)
Czwartek (22.01) od g. 9.00 – Smaszków (1 ks.) i Kostrzewice (1 ks.), a od g. 15.00 – Pl. Sulwińskiego – bloki (1 ks.).
Piątek (23.01) od g. 15.00 – ul. Projektowana i Spacerowa (1 ks.), ul. Ogrodowa i Marszałka (1 ks.) oraz ul. Młyńska i tzw. „Domki Pietruchy" (1 ks.)
Sobota (24.01) od g. 9.00 – Brzozowiec (1 ks.) oraz Bloki SKR i tzw. „Szeregowiec) (1 ks.).

5. Przypominamy, że w styczniu z racji „kolędy" Msze św. wieczorne są tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś czynna codziennie rano w godz. 8.00-8.30.