1. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy tzw. „Dzień Papieski". Po Mszach św. była przeprowadzona zbiórka do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny". Zebraliśmy na ten cel 1250 zł. Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście na ten cel.

2. Dziś, jak co roku, przeprowadzamy w parafiach liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do komunii św.

3. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli oraz gazetę: „CHIT". Zachęcamy do nabywania i czytania.

4. Dziś rozpoczyna się w Kościele Tydzień Misyjny. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na potrzeby ewangelizacji i rozwoju młodych Kościołów w krajach misyjnych. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

5. Przeżywamy miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00, a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej.

6. Jutro (poniedziałek) – 21 X, o g. 19.30 zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej wszystkich Radnych parafialnych.

7. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.00 na adorację eucharystyczną zapraszamy młodzież.

8. W sobotę o 10.00 zapraszamy na zbiórkę wszystkich ministrantów.

9. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.

10. Caritas Diecezji Kaliskiej organizuje akcję pod nazwą: „BUTÓW ODDAWANIE. POZYTYWNE DZIAŁANIE". Zbiórka zużytego obuwia potrwa do 31 października. Zebrane w parafiach czy szkołach obuwie zostanie przekazane do siedziby Caritas w Kaliszu. Kto będzie chciał się włączyć w tę akcję może ofiarowane obuwie przynosić do kancelarii parafialnej.