1.W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na KUL. Zebraliśmy na ten cel 350 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna" oraz gazetę: „CHIT". W „Opiekunie" dziś między innymi o religii w szkole i o i o drugiej rocznicy ingresu biskupa ordynariusza. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3.Dziś o g. 18.00 będzie w naszej parafii kolejna katecheza przedmałżeńska dla przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

4.Mamy kolejną dostawę produktów żywnościowych z Caritas (kapusta, marchew i jabłka). Osoby uprawnione prosimy o zorganizowanie odpowiedniego odbioru ze względu na większą wagę produktów. Wydawanie odbędzie się we wtorek i w środę w godz. 10.00-12.00 w parafialnym punkcie Caritas.

5.W środę o g. 16.30 zapraszamy na spotkanie w kościele wszystkie dzieci klas trzecich przygotowujące się do I Komunii św. Dzieci otrzymają na tym spotkaniu różańce.

6.W środę rozpoczyna się miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00 a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej. W sobotę różaniec będzie tylko po Mszy św. wieczornej. Intencja różańca na październik: w int. młodzieży naszej parafii.

7.W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.00 zapraszamy młodzież.

8. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed każdą Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o g. 16.00.

9.W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Od g. 9.00 będą odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować.

10.Na stoliku, pod chórem, nadal są wyłożone listy poparcia dla zmiany ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Prosimy i zachęcamy osoby pełnoletnie do wpisywania się wraz z PESELEM.

11.Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.

12.Przypominamy, że zamiar instalowania pomników na cmentarzu zgłaszamy zawsze najpierw w kancelarii parafialnej.