Tydzień temu nasza parafia zorganizowała zbiórkę na leczenie młodego Piotra Królaka z Błaszek, który w wyniku powikłań po zapaleniu płuc funkcjonuje z rurką tracheotomijną, przez co nie jest w stanie głośno mówić. Operacja rekonstrukcji tchawicy będzie kosztować 140.000 zł. Zbiórkę po każdej Mszy św. w ubiegłą niedzielę przeprowadziła Rodzina i znajomi chorego Piotra.  Zebrano na ten cel 11.446 zł. Wraz z rodziną Piotra składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne podziękowanie i Bóg zapłać!

Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Rozprowadzamy też nową książeczkę o św. Annie, naszej patronce, która jest również patronką babć, dziadków, wdów, małżeństw, matek oczekujących potomstwa i wielu innych osób i zawodów. Pozycja zawiera 100 stron i jest kopalnią wiedzy o życiu, kulcie, modlitwach, cudach i ciekawostkach związanych z osobą św. Anny. Koszt książeczki 5 zł. Zachęcamy do nabywania i czytania!

W dniach od 9 do 15 sierpnia nasza parafia organizuje po raz X pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcamy do udziału. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej lub u ks. Mariusza.

Od 24 kwietnia do 4 maja przyszłego roku nasza parafia organizuje 9 dniową pielgrzymkę autokarową do Medziugorje. Koszt pielgrzymki 1.300 zł. Zapisało się już ok. 30 osób. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce! Zapisy wraz zaliczką u ks. Proboszcza.