W ubiegłą niedzielę po Mszach św. odbyła się zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy na ten cel 1720 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna” . W numerze polecamy artykuł o zapowiadanym strajku nauczycieli w Polsce oraz o wojnie o ochronę życia najbardziej bezbronnych istot – poczętych dzieci. Do aktualnego numeru „Opiekuna” dołączone są również cegiełki na dożywienie głodnych dzieci w Afryce. Zachęcamy do nabywania!

W najbliższy wtorek - 26 marca, o g. 19.30 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich naszych Radnych na to spotkanie we wtorek serdecznie zapraszamy.
W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną o g. 18.00 i na spotkanie formacyjne po tej Mszy św. Wspólnotę Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w naszej Parafii.

W czwartek wieczorem o g. 19.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu!

W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz dalszej renowacji, czyli odwodnienia naszego kościoła. Będą też rozdawane stosowne cegiełki. Składamy znów serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za złożone dotychczas ofiary i nadal prosimy wszystkich o życzliwość, zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszej inwestycji.

Za tydzień (w sobotę wieczorem – 30 marca) rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne (parafialne i szkolne). Rekolekcje poprowadzi O. Andrzej Mudra, Pallotyn pracujący aktualnie w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Prosimy już wszystkich o modlitwę w intencji tych rekolekcji.

W Wielkim Poście, jak co roku, będą w naszej świątyni parafialnej nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o g. 17.00 będzie nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”, a po niej Msza św., natomiast w niedziele o g. 17.00 będą „Gorzkie Żale”, a po nich Msza św. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.