1. Dziś  nadal rozprowadzamy  numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli oraz nowy numer kwartalnika „Okno Wiary”. W numerze „Opiekuna” polecamy „Echo światowych Dni młodzieży w Panamie” oraz  artykuł „Nowe oblicze świątyni” traktujący o renowacji naszej świątyni w Błaszkach. Tematem zaś „Okna Wiary” jest Niepodległość.  Koszt „Opiekuna” – 2,50 zł., a „Okna Wiary” – 10 zł.  Zachęcamy do nabywania!

2. W środę  zapraszamy na Mszę św. wieczorną o g. 18.00 i na spotkanie formacyjne po tej Mszy św. Wspólnotę Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w naszej Parafii.

3. W  czwartek wieczorem o g. 19.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu!

4. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz  dalszej renowacji, czyli odwodnienia naszego kościoła. W minionym tygodniu anonimowy ofiarodawca z ul. Sieradzkiej w Błaszkach złożył na ten cel ofiarę 500 zł. W sumie na dzień 16 lutego 2019r.  na rzecz dalszej renowacji, czyli odwodnienia naszego kościoła dysponujemy kwotą 57.483 zł. Składamy znów serdeczne podziękowanie wszystkim      ofiarodawcom za złożone dotychczas ofiary i nadal prosimy wszystkich o życzliwość, zrozumienie oraz dalsze wsparcie naszej inwestycji.