1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli . Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. Dziś po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na KUL, a o g. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejna katecheza przedmałżeńska.

3. W środę będziemy przeżywać w naszej parafii, jak co miesiąc, Jerycho Różańcowe, czyli całodzienną modlitwę Różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy na tę modlitwę.

4. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego prowadzoną przez kapłana.

5. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się kolejna Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Zapraszamy.

6. Przypominamy wszystkim, że zamiar instalowania pomnika na cmentarzu zawsze zgłaszamy w kancelarii parafialnej. Nadal też przypominamy, że na naszym cmentarzu parafialnym mamy nowe pojemniki na śmieci o pojemności 1100 l. Pojemniki te rozstawione są równomiernie w 6 różnych miejscach cmentarza. Prosimy więc o składanie śmieci cmentarnych do tychże pojemników. Natomiast odpady ulegające biodegradacji, np. rozdrobnione gałęzie, liście, kwiaty i chwasty z ziemią prosimy składać obok tych pojemników. Zużyte zaś po starych pomnikach elementy: betonowe, metalowe, szklane lub drewniane prosimy nie zostawiać na cmentarzu ale zawsze we własnym zakresie zabierać je ze sobą z cmentarza.