1.             Dziś  rozprowadzamy  nowy numer „Opiekuna” . W numerze polecamy  reportaż z diecezjalnych dożynek, które w tym roku odbyły się w Odolanowie, gdzie przybyli rolnicy, ogrodnicy i sadownicy ze wszystkich 33 dekanatów naszej diecezji - również z naszej parafii- aby podziękować Bogu za szczęśliwie zakończone żniwa i zebrane plony.  Zachęcamy do nabywania i czytania.

2.             W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o g. 12.00 i na swoje pierwsze spotkanie bezpośrednio po tej Mszy św. wszystkie dzieci klas III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do I Komunii św. wraz z rodzicami.

3.             Dziś  o g. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejna katecheza przedmałżeńska.

4.             W tym tygodniu będziemy przeżywać w całym naszym kraju „Tydzień wychowania” zatytułowany: „Maryja wychowawczynią pokoleń”. Zachęcamy uczniów, nauczycieli i rodziców do wspólnej modlitwy i refleksji na temat wychowania.

5.             Członków wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy w środę na pierwsze powakacyjne spotkanie. najpierw na Mszę św. o g. 18.00 a następnie na spotkanie po Mszy św.

6.             W czwartek  przypada 13 dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy św. wieczornej  będzie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

7.             Wznawiamy też cotygodniową adorację eucharystyczne. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszą powakacyjną godzinną adorację Jezusa eucharystycznego.

8.             W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek  na KUL.

9.             Ks. Mariusz przygotowuje ministrantów i kandydatów do służby ministranckiej. Zachęcamy i zapraszamy młodzież i dzieci po I Komunii św. do służby przy Ołtarzu Chrystusa. Zbiórki w soboty o g. 9.00.

10.         Wczoraj, w święto Narodzenia NMP, wyruszyła już po raz XVI z naszego kościoła parafialnego piesza pielgrzymka do M. B. Charłupskiej. Wszystkim pątnikom dziękujemy za trud pielgrzymowania i za wspólnotę modlitwy. Bóg zapłać!