1. W ubiegłą niedzielę była przeprowadzona zbiórka do puszek na KUL.  Zebraliśmy na ten cel 330 zł. Bóg zapłać!

2. Dziś  rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. W numerze o fenomenie spotkań młodych na Lednicy oraz o radzeniu sobie ze stresem przeżywanym niemal codziennie. Zachęcamy do nabywania i czytania.

3. W czwartek  o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy!

4. Dziś o g. 12.00 będzie w naszym kościele uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Teofila Wilskiego, który udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji nowobierzmowanej młodzieży, aby z wiarą przyjęli a potem poddali się działaniu Ducha Świętego w ich życiu.

5. Dziś (niedziela) o godz. 17:00  – zapraszamy na spotkanie PIELGRZYMKOWE. Najpierw będzie Msza św. w kościele św. Anny  w Błaszkach, a o g. 18:00 – spotkanie w Sali parafialnej.

6. Jutro (poniedziałek) – o g. 20.00, odbędzie się kolejne spotkanie Rady Parafialnej. Na to spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich Radnych oraz osoby, które chciałyby się podzielić podczas festynu parafialnego 24 czerwca br. swoimi umiejętnościami czy talentami.

7. Kończy się rok szkolny i katechetyczny. W piątek o g. 8.00 będzie Msza św. w int. dzieci i młodzieży  Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w tej Mszy św. i do dziękczynienia Bogu za kończący się rok szkolny.

8. W przyszłą niedzielę 24  czerwca organizujemy w naszej parafii już po raz ósmy– rodzinny festyn parafialny, pod hasłem:  „Rok św. Józefa wpisany w 100-lecie Niepodległości Polski”. Festyn rozpocznie się o g. 15.00.  Program festynu jest wywieszony w gablocie oraz podany jest na naszej internetowej stronie parafialnej. Już teraz do udziału w tym festynie serdecznie wszystkich zapraszamy. Z racji festynu w najbliższą niedzielę nie będzie Mszy św. o g. 17.00 tylko o g. 21.00.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie , jak co miesiąc, zbiórka do puszek na rzecz tynkowania naszego kościoła. Będą  także rozdawane stosowne „cegiełki” dla ofiarodawców. Cegiełki te będą również do nabycia w odpowiednim punkcie podczas festynu. Prosimy o życzliwość, zrozumienie i wsparcie. Festyn parafialny nie jest imprezą dochodową. Jest formą radosnego i kulturalnego spędzenia czasu na wspólnej zabawie (śpiew, pokazy i i inne atrakcje), która  chce ujawniać i promować lokalne talenty oraz integrować  tutejszą społeczność. Tegoroczny festyn jest pomyślany jako impreza będąca wyrazem wdzięczności dla wszystkich ofiarodawców na rzecz renowacji naszej świątyni.