1. W ubiegłą niedzielę była przeprowadzona zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Zebraliśmy na ten cel 470 zł. Bóg zapłać!

2. Dziś  nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Dwutygodnik obchodzi 20. urodziny. Z tej okazji dodano do tego numeru 16 stron, na których publikowane są rozmowy o początkach pisma. Jest też artykuł o serialu „Ojciec Mateusz” i o historii związanej z powstaniem Litanii do Najśw. Serca P. J. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania.

3. Dziś, jak co roku,  będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na KUL.  Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.

4. W środę, jak co miesiąc, będzie w naszym kościele parafialnym Jerycho Maryjne, czyli całodzienna modlitwa Różańcowa przed Najświętszym Sakramentem. W środę też przypada 13 dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy św. wieczornej o g. 18.00 będzie nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Wszystkich chętnych, a zwłaszcza czcicieli Matki Bożej,  serdecznie zapraszamy!

5. W czwartek  o g. 19.00 będzie adoracja eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy!

6. W piątek o g. 16.00  zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Będzie ostatnia próba generalna przed bierzmowaniem. Natomiast w sobotę o g. 9.00 będzie spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin.

7. W piątek o g. 19.00 odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Na tę Mszę św. zapraszamy również nauczycieli w ramach duszpasterstwa nauczycieli. Zapraszamy !

8. W przyszłą niedzielę o g. 12.00 będzie w naszym kościele uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Teofila Wilskiego, który udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do bierzmowania. Wszystkie ławki w  nawie głównej kościoła będą w tym czasie zarezerwowane dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków. Prosimy to uwzględnić przy planowaniu udziału we Mszy św. w przyszłą niedzielę. Dzieci z rodzicami prosimy o udział we Mszy św. w innych godzinach.

9. W przyszłą niedzielę, 17 czerwca o godz. 17:00  – zapraszamy na spotkanie PIELGRZYMKOWE. Najpierw będzie Msza św. w kościele św. Anny  w Błaszkach, a o g. 18:00 – spotkanie w ZSP w Błaszkach. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu do  15 czerwca 2018r.

10. W poniedziałek - 2 lipca organizowany jest wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców. Zapraszamy do udziału wszystkich nauczycieli i wychowawców pracujących oraz tych, którzy są już na emeryturze. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy do 15 czerwca u ks. Marcina.