1.W czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy św. wieczornej o g. 18.00 będzie nabożeństwo fatimskie. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza czcicieli Matki Najświętszej.

2.W dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. nasza parafia organizuje – jak co roku -  wczasorekolekcje nad morzem, w Chłapowie k. Władysławowa, dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 – 18 lat.  Koszt wyjazdu 500 zł. (można wpłacać ratalnie). Można się jeszcze zapisywać w kancelarii parafialnej. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie. Zachęcamy do wyjazdu.

3.Zachęcamy do udziału w VIII Pieszej Pielgrzymce z Błaszek na Jasną Górę ,z Grupą Różaną, w dniach od 9 do 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej lub ks. Marcina.