1.    W ubiegłą niedzielę po Mszach św., odbyła się zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe naszej Diecezji. Zebraliśmy na ten cel 770 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary !

2.    Dziś  gościmy kleryków Seminarium Kaliskiego z osobą niepełnosprawną, którzy złożyli piękne świadectwo i modlili się z nami, a po Mszy św. będą zbierać ofiary na wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność!

3.    Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcam do nabywania i czytania.
4.    W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa Eucharystycznego.

5.    W piątek o godz. 19:00 odbędzie się kolejna Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i modlitwami do św. Charbela. Zapraszamy.

6.    W Seminarium Duchownym w Kaliszu są organizowane – jak co roku – rekolekcje dla młodych mężczyzn pragnących odkryć swoje powołanie. Druga tura tych rekolekcji dla maturzystów. studentów i młodzieży pracującej odbędzie się w dniach od 17 – 19 lutego.    Młodzież męską zachęcamy do zainteresowania się tą duchową propozycją.

7.    Nadal ogłaszamy nabór wykonawców tynkowania kościoła św. Anny w Błaszkach. Firma budowlana, która by chciała się podjąć w tym roku tego dzieła proszona jest o kontakt z księdzem proboszczem.